-40%

Фустан - код 2077 - розова

Нема на залиха
SKU
339856
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2055 - 1 - циклама
  Фустан - код 2055 - 1 - циклама
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 5654 - розова
  Фустан - код 5654 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2540 - розова
  Фустан - код 2540 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 3065 - пудра
  Фустан - код 3065 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Маица - код 6369 - бела
  Маица - код 6369 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Маица - код 2425 - црвена
  Маица - код 2425 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фармерки - код 1034-60 - сина
  Фармерки - код 1034-60 - сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Елек - код 1618 - 2
  Елек - код 1618 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Тренерки - код 2150 - 1 - небесно сина
  Тренерки - код 2150 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 6. Блуза - код 5171 - 4 - црна
  Блуза - код 5171 - 4 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Тренерки - код 2524 - црна
  Тренерки - код 2524 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Блуза - код 1596 - 3 - виолетова
  Блуза - код 1596 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Комплет - код 1933 - сиво
  Комплет - код 1933 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Спортски комплет - код 9353 - 3
  Спортски комплет - код 9353 - 3
  Најниско MKD 1.565,71 Регуларна цена MKD 2.145,71