-40%

Фустан - код 2077 - жолта

На залиха
SKU
339901
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9859 - шарено
  Фустан - код 9859 - шарено
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Маица - код 684 - бело
  Маица - код 684 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 3. Блуза - код 7373 - сиво
  Блуза - код 7373 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 0522
  Фустан - код 0522
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.072,71
 5. Комбинезон - код 9911 - путер зелена
  Комбинезон - код 9911 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Блуза - код 0907 - жолта
  Блуза - код 0907 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Комплет - код 722 - жолта
  Комплет - код 722 - жолта
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 8. Фустан - код 177 - црна
  Фустан - код 177 - црна
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 9. Комплет - код 9080 - 1 - розова
  Комплет - код 9080 - 1 - розова
  Најниско ден 1.739,71 Регуларна цена ден 2.319,71