-40%

Фустан - код 2077

Нема на залиха
SKU
339946
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3102
  Фустан - код 3102
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Фустан - код 0810
  Фустан - код 0810
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Фустан - код 0590
  Фустан - код 0590
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 8999
  Фустан - код 8999
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Фустан - код 8484 - кремова
  Фустан - код 8484 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8171 - црвена
  Фустан - код 8171 - црвена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Јакна - код 761 - црна
  Јакна - код 761 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 416 - борда
  Фустан - код 416 - борда
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Сукња - код 1912 - црна
  Сукња - код 1912 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Јакна - код 0616 - црна
  Јакна - код 0616 - црна
  Најниско MKD 3.450,71 Регуларна цена MKD 5.190,71
 6. Фустан - код 2819 - розова
  Фустан - код 2819 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Блуза - код 4060 - 2 - виолетова
  Блуза - код 4060 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Кошула - код 0638 - 1 - бело
  Кошула - код 0638 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 3280 - 4 - зелена
  Блуза - код 3280 - 4 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 983 - бела
  Маица - код 983 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71