-41%

Фустан - код 3231 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
342751
-41%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0889
  Фустан - код 0889
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2149
  Фустан - код 2149
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 11893 - небесно сина
  Фустан - код 11893 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 0316
  Фустан - код 0316
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Фустан - код 0316
  Фустан - код 0316
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2149
  Фустан - код 2149
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Спортски комплет - код 5137 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 5137 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Туника - код 5118 - капучино
  Туника - код 5118 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 3300 - 1 - црна
  Фустан - код 3300 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Маица - код 1560 - розова
  Маица - код 1560 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Дълга дамска пола в цвят тюркоаз - код 2667
  Сукња - код 2667 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 300 - розова
  Блуза - код 300 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Къси елегантни панталонки в бяло - код 6815
  Кратки панталони - код 6815 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 1597 - 3 - бело
  Блуза - код 1597 - 3 - бело
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Фустан - код 4807 - бела
  Фустан - код 4807 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71