-28%

Фустан - код 3649 - шарена

Нема на залиха
SKU
338731
-28%
Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4800 - 1 - шарена
  Фустан - код 4800 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 5874 - 5 - цветна
  Фустан - код 5874 - 5 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 5874 - 4 - цветна
  Фустан - код 5874 - 4 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 5874 - 3 - цветна
  Фустан - код 5874 - 3 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 5874 - 2 - цветна
  Фустан - код 5874 - 2 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Маица - код 2621 - црна
  Маица - код 2621 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Свободна дамска туника в черно - код 0420
  Туника - код 0420 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 11932 - светло сина
  Фустан - код 11932 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дълга пола с флорален десен - код 1394 - 2
  Сукња - код 1394 - 2 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Дамски бански цял с ефектен десен - код 0342 - 2
  Купачи - код 0342 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 374
  Блуза - код 374
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Код 8489 - црвена
  Код 8489 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамски топ потник в цвят корал - код 2245
  Топ - код 2245 - корали
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Комплет - код 2102 - 1 - црна
  Комплет - код 2102 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71