-37%

Фустан - код 4483 - црна

Нема на залиха
SKU
338476
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1366 - 1 - црна
  Фустан - код 1366 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 5654 - црна
  Фустан - код 5654 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2540 - црна
  Фустан - код 2540 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 1729 - црна
  Фустан - код 1729 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Маица - код 1413 - 2 - црна
  Маица - код 1413 - 2 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 2425 - црвена
  Маица - код 2425 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамско сако в бежово изчистен модел - код 2900
  Сако - код 2900
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Маица - код 11666 - бело
  Маица - код 11666 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Маица - код 2425 - црна
  Маица - код 2425 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Боди - код 6626
  Боди - код 6626
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 5263 - црна
  Блуза - код 5263 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 8. Кошула - код 3525 - праска
  Кошула - код 3525 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Фармерки - код 2523 - 1
  Фармерки - код 2523 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Маица - код 4354 - бело
  Маица - код 4354 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71