-37%

Фустан - код 4483 - црвена

Нема на залиха
SKU
338461
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4293 - 2 - црвена
  Фустан - код 4293 - 2 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 0715 - 2 - црвена
  Фустан - код 0715 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Код 8489 - црвена
  Код 8489 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6999 - црвена
  Фустан - код 6999 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 9265 - црвена
  Фустан - код 9265 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 9930 - окер
  Блуза - код 9930 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Изчистен дамски топ потник в лилаво - код 0932
  Топ - код 0932 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Маица - код 3675 - бело
  Маица - код 3675 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Атрактивен дамски топ с гол гръб в черен цвят - код 606
  Топ - код 606 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 6969
  Фустан - код 6969
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 11643 - сиво
  Фустан - код 11643 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 5343 - 1 - црна
  Блуза - код 5343 - 1 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Комплет - код 2082 - 2
  Комплет - код 2082 - 2
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамски топ с ефектно деколте в бежово - код 1259
  Топ - код 1259 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Комплет - код 6191
  Комплет - код 6191
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71