-37%

Фустан - код 4483 - окер

На залиха
SKU
338626
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8484 - окер
  Фустан - код 8484 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8272 - окер
  Фустан - код 8272 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8171 - окер
  Фустан - код 8171 - окер
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Фустан - код 7723 - окер
  Фустан - код 7723 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 3336 - жолта
  Фустан - код 3336 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8570
  Блуза - код 8570
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Панталони - код 8585 - црна
  Панталони - код 8585 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Код 5455
  Код 5455
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Фустан - код 177 - црна
  Фустан - код 177 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Блуза - код 8689 - црна
  Блуза - код 8689 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комбинезон - код 528 - ментол
  Комбинезон - код 528 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 805 - жолта
  Фустан - код 805 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Кошула - код 857 - црна
  Кошула - код 857 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 9545 - црвена
  Фустан - код 9545 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 875 - црна
  Блуза - код 875 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71