-37%

Фустан - код 4483 - розова

Нема на залиха
SKU
338491
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2743
  Фустан - код 2743
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8596 - пудра
  Фустан - код 8596 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 1679 - 2 - розова
  Фустан - код 1679 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 7793 - циклама
  Фустан - код 7793 - циклама
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 5554 - розова
  Фустан - код 5554 - розова
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 5713 - капучино
  Спортски комплет - код 5713 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 2149
  Фустан - код 2149
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 0717 - бела
  Фустан - код 0717 - бела
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Маица - код 4261 - бело
  Маица - код 4261 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Фустан - код 11966 - црвена
  Фустан - код 11966 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Дамско боди в светлосиньо с копчета - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Кокетна плисирана пола в черно - код 8116
  Сукња - код 8116 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 11974 - бело
  Комплет - код 11974 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Блуза - код 1454 - 4
  Блуза - код 1454 - 4
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Комплет - код 11988 - циклама
  Комплет - код 11988 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71