Ново -37%

Фустан - код 4483 - темно сина

На залиха
SKU
338506
-37%
Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 953 - темно зелена
  Фустан - код 953 - темно зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Комплет - код 3349 - капучино
  Комплет - код 3349 - капучино
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 3. Фустан - код 7356 - кафеава
  Фустан - код 7356 - кафеава
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Комплет - код 5671 - виолетова
  Комплет - код 5671 - виолетова
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Комплет - код 8181 - црна
  Комплет - код 8181 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 6. Кошула - код 405
  Кошула - код 405
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Фустан - код 4093 - зелена
  Фустан - код 4093 - зелена
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 8. Кошула - код 405 - борда
  Кошула - код 405 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Комплет - код 557 - виолетова
  Комплет - код 557 - виолетова
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 10. Фустан - код 7356
  Фустан - код 7356
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71