-37%

Фустан - код 4483 - зелена

Нема на залиха
SKU
338446
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8619 - 2 - путер зелена
  Фустан - код 8619 - 2 - путер зелена
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Фустан - код 1426 - ментол
  Фустан - код 1426 - ментол
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 5931 - темно зелена
  Фустан - код 5931 - темно зелена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 5501 - зелена
  Фустан - код 5501 - зелена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Фустан - код 1188 - зелена
  Фустан - код 1188 - зелена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0628 - 1 - светло сина
  Блуза - код 0628 - 1 - светло сина
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Јакна - код 0616 - црна
  Јакна - код 0616 - црна
  Најниско MKD 3.450,71 Регуларна цена MKD 5.190,71
 3. Фустан - код 3102
  Фустан - код 3102
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Маица - код 3021 - 1 - бело
  Маица - код 3021 - 1 - бело
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Фустан - код 940 - виолетова
  Фустан - код 940 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Блуза - код 4948 - кремова
  Блуза - код 4948 - кремова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Комплет - код 7575 - кафеава
  Комплет - код 7575 - кафеава
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 7099 - 2 - црвена
  Фустан - код 7099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Блуза - код 2620 - кафеава
  Блуза - код 2620 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 1412 - црна
  Блуза - код 1412 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71