Ново -30%

Фустан - код 4489 - 2 - бело

На залиха
SKU
338281
-30%
Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 1594 - црна
  Кардиган - код 1594 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Топ - код 5656 - темно сина
  Топ - код 5656 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Блуза - код 5452 - бела
  Блуза - код 5452 - бела
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Маица - код 3580 - 2 - црна
  Маица - код 3580 - 2 - црна
  Special Price ден 144,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Тренерки - код 9866 - окер
  Тренерки - код 9866 - окер
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 6. Туника - код 3720 - сиво
  Туника - код 3720 - сиво
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 7. Фустан - код 1230 - виолетова
  Фустан - код 1230 - виолетова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Палто - код 814 - кафеава
  Палто - код 814 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Кардиган - код 2278 - бело
  Кардиган - код 2278 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Палто - код 7709 - црна
  Палто - код 7709 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71