Ново -30%

Фустан - код 4489 - 3 - бело

На залиха
SKU
338296
-30%
Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 778 - пудра
  Фустан - код 778 - пудра
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 2. Панталони - код 8585 - кремова
  Панталони - код 8585 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Сако - код 815 - бело
  Сако - код 815 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 635 - зелена
  Фустан - код 635 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Блуза - код 0990 - борда
  Блуза - код 0990 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Маица - код 933 - бела
  Маица - код 933 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Фустан - код 696 - светло сина
  Фустан - код 696 - светло сина
  Special Price ден 318,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 8. Сукња - код 4122
  Сукња - код 4122
  Special Price ден 608,71 Регуларна цена ден 898,71
 9. Блуза - код 3464 - црна
  Блуза - код 3464 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Блуза - код 831 - окер
  Блуза - код 831 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71