Ново -30%

Фустан - код 4489 - 4 - црна

На залиха
SKU
338311
-30%
Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 826 - црна
  Палто - код 826 - црна
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 2. Код 6615
  Код 6615
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 3. Блуза - код 5452 - бела
  Блуза - код 5452 - бела
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Дуксер - код 839 - небесно сина
  Дуксер - код 839 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Блуза - код 496 - 5
  Блуза - код 496 - 5
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 8810 - кремова
  Фустан - код 8810 - кремова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 0588 - црна
  Фустан - код 0588 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Кошула - код 5252 - 6 - шарено
  Кошула - код 5252 - 6 - шарено
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Блуза - код 895 - окер
  Блуза - код 895 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 1040 - окер
  Фустан - код 1040 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71