Ново -30%

Фустан - код 4489 - 5 - кремова

На залиха
SKU
338326
-30%
Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 541 - црвена
  Фустан - код 541 - црвена
  Special Price ден 1.102,00 Регуларна цена ден 1.537,00
 2. Топ - код 229 - бело
  Топ - код 229 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Фустан - код 818 - жолта
  Фустан - код 818 - жолта
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 4. Блуза - код 496 - 2
  Блуза - код 496 - 2
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 835 - виолетова
  Фустан - код 835 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Топ - код 876 - светло сина
  Топ - код 876 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 7. Фустан - код 9028 - ментол
  Фустан - код 9028 - ментол
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Кардиган - код 998 - сиво
  Кардиган - код 998 - сиво
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Кошула - код 891 - бело
  Кошула - код 891 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Блуза - код 5641 - борда
  Блуза - код 5641 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71