Ново -30%

Фустан - код 4489 -1 - небесно сина

На залиха
SKU
338251
-30%
Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 059 - црвена
  Фустан - код 059 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Комплет - код 817 - кафеава
  Комплет - код 817 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 0208 - темно сина
  Фустан - код 0208 - темно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 4. Свободна рокля в жълто - код 721
  Свободна рокля в жълто - код 721
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Блуза - код 833 - розова
  Блуза - код 833 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 9905 - путер зелена
  Фустан - код 9905 - путер зелена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 7. Палто - код 8778 - сиво
  Палто - код 8778 - сиво
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Блуза - код 8027 - розова
  Блуза - код 8027 - розова
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 956,71
 9. Кошула - код 5081 - ментол
  Кошула - код 5081 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Маица - код 822 - 2 - црна
  Маица - код 822 - 2 - црна
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71