-43%

Фустан - код 4571 - кремова

Нема на залиха
SKU
337441
-43%
Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 90 % Еластан - 10 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6144 - капучино
  Фустан - код 6144 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 44477
  Фустан - код 44477
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 6144 - кремова
  Фустан - код 6144 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 3456
  Фустан - код 3456
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 2378
  Фустан - код 2378
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Дамска тениска с надпис в бяло - код 4500
  Маица - код 4500 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Кошула - код 1417 - 4 - праска
  Кошула - код 1417 - 4 - праска
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамска тениска в бяло с V-образно деколте - код 1705
  Маица - код 1705 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 1729 - бело
  Фустан - код 1729 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Изчистен дамски топ от рипс в масленозелено - код 2987
  Топ - код 2987 - зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамски гащеризон от рипс с цип в бежово - код 6414
  Комбинезон - код 6414 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Блуза - код 5932 - небесно сина
  Блуза - код 5932 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 875 - црвена
  Блуза - код 875 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамска тениска с принт зодия рак в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Атрактивен дамски топ с гол гръб в черен цвят - код 606
  Топ - код 606 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71