-42%

Фустан - код 4572 - црна

Нема на залиха
SKU
337576
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5190 - црна
  Фустан - код 5190 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 6100 - црна
  Фустан - код 6100 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 1714 - црна
  Фустан - код 1714 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Фустан - код 4016 - црна
  Фустан - код 4016 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Фустан - код 8586 - црна
  Фустан - код 8586 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 784 - бело
  Фустан - код 784 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Кардиган - код 4451
  Кардиган - код 4451
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 3. Фустан - код 6100 - црна
  Фустан - код 6100 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 6182 - циклама
  Блуза - код 6182 - циклама
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Јакна - код 8686 - пудра
  Јакна - код 8686 - пудра
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 6. Блуза - код 8861 - ментол
  Блуза - код 8861 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 2223 - виолетова
  Комплет - код 2223 - виолетова
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Топ - код 606 - црна
  Топ - код 606 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Тренерки - код 869 - кафеава
  Тренерки - код 869 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Панталони - код 9603 - 1 - црна
  Панталони - код 9603 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71