-42%

Фустан - код 4572 - црвена

На залиха
SKU
337561
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5190 - борда
  Фустан - код 5190 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 416 - борда
  Фустан - код 416 - борда
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Фустан - код 6100 - црвена
  Фустан - код 6100 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 8293 - црвена
  Фустан - код 8293 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 1714 - борда
  Фустан - код 1714 - борда
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2500 - путер зелена
  Фустан - код 2500 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 861 - 1 - шарено
  Кошула - код 861 - 1 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 970 - небесно сина
  Блуза - код 970 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Кардиган - код 2278 - светло виолетова
  Кардиган - код 2278 - светло виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 0506 - црна
  Фустан - код 0506 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комбинезон - код 565 - виолетова
  Комбинезон - код 565 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Комплет - код 8181 - темно сина
  Комплет - код 8181 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Палто - код 826 - борда
  Палто - код 826 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Блуза - код 6776 - светло сина
  Блуза - код 6776 - светло сина
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Палто - код 7555 - борда
  Палто - код 7555 - борда
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71