-42%

Фустан - код 4572 - окер

Нема на залиха
SKU
337636
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8399 - жолта
  Фустан - код 8399 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 11966 - жолта
  Фустан - код 11966 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 8190 - жолта
  Фустан - код 8190 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 6969 - жолта
  Фустан - код 6969 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6460
  Фустан - код 6460
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Къс топ с връзки в черно - код 1284
  Топ - код 1284 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 9949 - корали
  Фустан - код 9949 - корали
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Топ - код 2989 - црна
  Топ - код 2989 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 2126 - црна
  Маица - код 2126 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 0629 - 3 - светло сина
  Блуза - код 0629 - 3 - светло сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 0710 - 2
  Фустан - код 0710 - 2
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 8. Дамски изрязан бански в две части в светлорозово - код 0929
  Купачи - код 0929 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Къс топ с връзки в червено - код 1284
  Топ - код 1284 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Топ - код 2668 - кафеава
  Топ - код 2668 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71