-42%

Фустан - код 4572 - розова

Нема на залиха
SKU
337621
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11993 - розова
  Фустан - код 11993 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 11993 - пудра
  Фустан - код 11993 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Дълга дамска рокля в цвят циклама - код 17500
  Дълга дамска рокля в цвят циклама - код 17500
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 81800 - 2 - циклама
  Фустан - код 81800 - 2 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8399 - циклама
  Фустан - код 8399 - циклама
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6798 - бело
  Фустан - код 6798 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 11756 - бело
  Блуза - код 11756 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Топ - код 11741 - црна
  Топ - код 11741 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Елегантен дамски комплект сако без ръкави и къси панталонки в бяло - код 8281
  Комплет - код 8281 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Комбинезон - код 8898
  Комбинезон - код 8898
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Тренерки - код 6548 - 1 - жолта
  Тренерки - код 6548 - 1 - жолта
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Топ - код 11701 - црна
  Топ - код 11701 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 2686 - бело
  Фустан - код 2686 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71