-42%

Фустан - код 4572 - виолетова

Нема на залиха
SKU
337651
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2991 - виолетова
  Фустан - код 2991 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 3214
  Фустан - код 3214
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 7413 - виолетова
  Фустан - код 7413 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2856 - неон жолта
  Фустан - код 2856 - неон жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 6442 - 4 - виолетова
  Фустан - код 6442 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Комплет - код 1578 - ментол
  Комплет - код 1578 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 7369 - 1 - бело
  Фустан - код 7369 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 5932 - пудра
  Блуза - код 5932 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Тренерки - код 2616 - ментол
  Тренерки - код 2616 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Дамска риза къс ръкав с къдрици в розово - код 4136
  Кошула - код 4136 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Комплет - код 4304
  Комплет - код 4304
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 7. Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Маица - код 306 - бела
  Маица - код 306 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 6166 - сиво
  Фустан - код 6166 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 3583 - црна
  Маица - код 3583 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71