-33%

Фустан - код 5150 - путер зелена

Нема на залиха
SKU
352861
-33%
Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Тъмнозелен

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4807
  Фустан - код 4807
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8192
  Фустан - код 8192
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 4910 - 1 - ментол
  Фустан - код 4910 - 1 - ментол
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0817 - жолта
  Фустан - код 0817 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Спортски комплет - код 6931 - циклама
  Спортски комплет - код 6931 - циклама
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Бяла тениска с ефектен принт - код 2310
  Маица - код 2310 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 2062 - бело
  Блуза - код 2062 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Маица - код 2425 - бело
  Маица - код 2425 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Къс дамски топ бюстие в цвят капучино - код 2541
  Топ - код 2541 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Сукња - код 2667
  Сукња - код 2667
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Спортски комплет - код 11583
  Спортски комплет - код 11583
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 9. Атрактивна дамска блуза в червено - код 8187
  Блуза - код 8187 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Тренерки - код 1361 - 2 - сиво
  Тренерки - код 1361 - 2 - сиво
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.739,71