Ново -34%

Фустан - код 5454 - 7 - шарена

На залиха
SKU
338221
-34%
Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8102 - црна
  Фустан - код 8102 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Маица - код 527 - црна
  Маица - код 527 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 3. Блуза - код 4439
  Блуза - код 4439
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 7356
  Фустан - код 7356
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Топ - код 661 - праска
  Топ - код 661 - праска
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 6. Кардиган - код 9944 - црна
  Кардиган - код 9944 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Блуза - код 4171 - црна
  Блуза - код 4171 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Комбинезон - код 193 - сиво
  Комбинезон - код 193 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 611 - темно виолетова
  Фустан - код 611 - темно виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Маица - код 0589 - светло сина
  Маица - код 0589 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 724,71