Ново -34%

Фустан - код 5454 - 8 - шарена

На залиха
SKU
338236
-34%
Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сако - код 815 - тиркизна
  Сако - код 815 - тиркизна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 1230 - жолта
  Фустан - код 1230 - жолта
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Комплет - код 981 - небесно сина
  Комплет - код 981 - небесно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 5516 - кафеава
  Фустан - код 5516 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Кошула - код 654 - кремова
  Кошула - код 654 - кремова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 6. Топ - код 4463 - светло сина
  Топ - код 4463 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 7. Фустан - код 5544 - црвена
  Фустан - код 5544 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 5938 - сиво
  Фустан - код 5938 - сиво
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Сако - код 4569 - борда
  Сако - код 4569 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Кардиган - код 9001 - небесно сина
  Кардиган - код 9001 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71