Ново -34%

Фустан - код 5454 - 9 - шарена

На залиха
SKU
338641
-34%
Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 061 - виолетова
  Фустан - код 061 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 6012 - кафеава
  Блуза - код 6012 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 715 - темно сина
  Фустан - код 715 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 960 - темно виолетова
  Фустан - код 960 - темно виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Маица - код 0606 - ментол
  Маица - код 0606 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Блуза - код 8768 - окер
  Блуза - код 8768 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Палто - код 8778 - кафеава
  Палто - код 8778 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Фустан - код 8810 - темно сина
  Фустан - код 8810 - темно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Туника - код 966 - сиво
  Туника - код 966 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 3323 - виолетова
  Фустан - код 3323 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71