Ново -37%

Фустан - код 5514 - 1 - бело

На залиха
SKU
336766
-37%
Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1510 - путер зелена
  Фустан - код 1510 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Топ - код 7828 - виолетова
  Топ - код 7828 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 3. Туника - код 920 - окер
  Туника - код 920 - окер
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 7315 - црна
  Фустан - код 7315 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Комплет - код 0028 - бело
  Комплет - код 0028 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Кошула - код 1167
  Кошула - код 1167
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Сако - код 2911 - кремова
  Сако - код 2911 - кремова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Комбинезон - код 0013 - зелена
  Комбинезон - код 0013 - зелена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Панталони - код 788 - жолта
  Панталони - код 788 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71