Ново -37%

Фустан - код 5514 - 2 - бело

На залиха
SKU
336781
-37%
Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 7745 - црна
  Јакна - код 7745 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Кардиган - код 2091 - бело
  Кардиган - код 2091 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Фустан - код 0508 - светло сина
  Фустан - код 0508 - светло сина
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Блуза - код 3890 - тиркизна
  Блуза - код 3890 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Блуза - код 919 - бело
  Блуза - код 919 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Блуза - код 1193
  Блуза - код 1193
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Фустан - код 3071 - окер
  Фустан - код 3071 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 2077 - темно сина
  Фустан - код 2077 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Блуза - код 917 - сиво
  Блуза - код 917 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Блуза - код 5154
  Блуза - код 5154
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71