-60%

Фустан - код 5514 - 3 - бело

На залиха
SKU
336721
-60%
Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1426 - бело
  Фустан - код 1426 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 625 - бело
  Фустан - код 625 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0041 - бела
  Фустан - код 0041 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Фустан - код 022 - бела
  Фустан - код 022 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4453 - 3
  Фустан - код 4453 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 211 - кремова
  Фустан - код 211 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 165
  Фустан - код 165
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 5455
  Блуза - код 5455
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Код 0828
  Код 0828
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Џемпер - код 5547 - 2 - шарена
  Џемпер - код 5547 - 2 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Маица - код 3310 - црна
  Маица - код 3310 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Маица - код 982 - ментол
  Маица - код 982 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 385 - окер
  Блуза - код 385 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71