Ново -37%

Фустан - код 5514 - 4 - бело

На залиха
SKU
336751
-37%
Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8380 - бело
  Фустан - код 8380 - бело
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Комплет - код 6022 - небесно сина
  Комплет - код 6022 - небесно сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 8829 - жолта
  Фустан - код 8829 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 928 - кафеава
  Фустан - код 928 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Фустан - код 2239 - црна
  Фустан - код 2239 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Фустан - код 0081 - небесно сина
  Фустан - код 0081 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Кошула - код 8050 - кафеава
  Кошула - код 8050 - кафеава
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Комплет - код 099 - црвена
  Комплет - код 099 - црвена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Блуза - код 4426
  Блуза - код 4426
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71