-37%

Фустан - код 5514 - 5 - црна

Нема на залиха
SKU
336706
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8619 - 4 - небесно сина
  Фустан - код 8619 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Фустан - код 15944 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 15944 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Фустан - код 6071 - тиркизна
  Фустан - код 6071 - тиркизна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Фустан - код 8745 - темно сина
  Фустан - код 8745 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 3939 - небесно сина
  Фустан - код 3939 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 9998 - 3 - ментол
  Тренерки - код 9998 - 3 - ментол
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 2. Фармерки - код 2893 - црна
  Фармерки - код 2893 - црна
  Најниско MKD 1.015,00
 3. Блуза - код 2772 - темно сина
  Блуза - код 2772 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дуксер - код 11427 - 1 - зелена
  Дуксер - код 11427 - 1 - зелена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Елек - код 4106 - црна
  Елек - код 4106 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 337 - капучино
  Фустан - код 337 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фармерки - код 4132 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4132 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Фустан - код 059 - црвена
  Фустан - код 059 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Маица - код 608 - розова
  Маица - код 608 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 4243 - 2 - пудра
  Фустан - код 4243 - 2 - пудра
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71