-37%

Фустан - код 5514 - 6 - шарено

Нема на залиха
SKU
336736
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9555 - 7 - шарена
  Фустан - код 9555 - 7 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 2. Фустан - код 248 - 6 - шарена
  Фустан - код 248 - 6 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 248 - 5 - шарена
  Фустан - код 248 - 5 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 7494 - 4 - шарена
  Фустан - код 7494 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Код 7494 - 3
  Код 7494 - 3
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Комплет - код 9414 - црна
  Комплет - код 9414 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 7723 - окер
  Фустан - код 7723 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 928 - бело
  Фустан - код 928 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 417 - небесно сина
  Фустан - код 417 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 625 - црвена
  Фустан - код 625 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комплет - код 9877 - виолетова
  Комплет - код 9877 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Кошула - код 6148 - борда
  Кошула - код 6148 - борда
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 311 - црна
  Фустан - код 311 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 641 - небесно сина
  Фустан - код 641 - небесно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Кардиган - код 3399 - виолетова
  Кардиган - код 3399 - виолетова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71