-42%

Фустан - код 5538 - сребро

Нема на залиха
SKU
338806
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сребро

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9075 - сиво
  Фустан - код 9075 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Фустан - код 2378 - графитна
  Фустан - код 2378 - графитна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 2129 - сиво
  Фустан - код 2129 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 1714 - сиво
  Фустан - код 1714 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Маица - код 4079 - капучино
  Маица - код 4079 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Тренерки - код 2162 - 1 - виолетова
  Тренерки - код 2162 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Тренерки-долен дел - код 5066 - 2 - бело
  Тренерки-долен дел - код 5066 - 2 - бело
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 1233 - окер
  Фустан - код 1233 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Комплет - код 1578 - розова
  Комплет - код 1578 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 8782 - бело
  Блуза - код 8782 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Спортски комплет - код 1369 - 1 - цветна
  Спортски комплет - код 1369 - 1 - цветна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Тренерки - код 6548 - 1 - жолта
  Тренерки - код 6548 - 1 - жолта
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Џемпер - код 5966 - црна
  Џемпер - код 5966 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Боди - код 11562 - бело
  Боди - код 11562 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71