-33%

Фустан - код 5618 - зелена

Нема на залиха
SKU
338686
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1653 - 3
  Блуза - код 1653 - 3
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 2. Блуза - код 5565 - 3 - ментол
  Блуза - код 5565 - 3 - ментол
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 5165 - зелена
  Блуза - код 5165 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 1124 - путер зелена
  Блуза - код 1124 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 4519 - зелена
  Блуза - код 4519 - зелена
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Бяла дамска тениска с принт - код 2267
  Маица - код 2267 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Комплет - код 7789 - 3
  Комплет - код 7789 - 3
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Спортски комплет - код 3221 - бела
  Спортски комплет - код 3221 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Спортски комплет - код 9353 - 2 - сиво
  Спортски комплет - код 9353 - 2 - сиво
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 2.145,71
 6. Блуза - код 6306 - 3 - црна
  Блуза - код 6306 - 3 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 2129 - пудра
  Фустан - код 2129 - пудра
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 4534 - црна
  Фустан - код 4534 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 2418 - 1 - шарено
  Фустан - код 2418 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 10. Елек - код 2519 - 3
  Елек - код 2519 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71