-37%

Фустан - код 6364 - бело

Нема на залиха
SKU
336646
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6838 - бело
  Фустан - код 6838 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 11881 - бело
  Фустан - код 11881 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 8840 - бела
  Фустан - код 8840 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 11893 - бела
  Фустан - код 11893 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11808
  Фустан - код 11808
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 5450 - 1 - црна
  Комплет - код 5450 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамски гащеризон в бежово - код 7177
  Комбинезон - код 7177
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 10044
  Фустан - код 10044
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Маица - код 3112 - розова
  Маица - код 3112 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 11926 - розова
  Фустан - код 11926 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамски бански костюм в две части в черно - код 9047
  Купачи - код 9047 - 4 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамски комплект потник и къси панталонки в зелено - код 3657
  Комплет - код 3657 - 2 - зелена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 2475 - 1 - црна
  Фустан - код 2475 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 8979
  Фустан - код 8979
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71