-37%

Фустан - код 6364 - борда

Нема на залиха
SKU
336616
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4293 - 2 - црвена
  Фустан - код 4293 - 2 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 0715 - 2 - црвена
  Фустан - код 0715 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Код 8489 - црвена
  Код 8489 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6999 - црвена
  Фустан - код 6999 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2687 - розова
  Фустан - код 2687 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 341 - црна
  Фустан - код 341 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.392,00
 2. Фустан - код 2660
  Фустан - код 2660
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Блуза - код 1596 - 4 - бело
  Блуза - код 1596 - 4 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 8391 - црна
  Фустан - код 8391 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 1471 - 1 - виолетова
  Блуза - код 1471 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Комплет - код 2604 - 1 - црна
  Комплет - код 2604 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамски сет от три части в розово - код 5069
  Комплет - код 5069 - розова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 8. Фустан - код 5488 - 4 - шарена
  Фустан - код 5488 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 10122
  Фустан - код 10122
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Топ - код 1805 - 2 - бело
  Топ - код 1805 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71