-37%

Фустан - код 6364 - црна

Нема на залиха
SKU
336586
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 15944 - 2 - црна
  Фустан - код 15944 - 2 - црна
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Фустан - код 6071 - црна
  Фустан - код 6071 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Фустан - код 2884 - црна
  Фустан - код 2884 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Фустан - код 0252 - 3 - црна
  Фустан - код 0252 - 3 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Фустан - код 6867 - црна
  Фустан - код 6867 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 9998 - 6 - светло сина
  Тренерки - код 9998 - 6 - светло сина
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 2. Јакна - код 853 - борда
  Јакна - код 853 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Сукња - код 6866 - 1 - црна
  Сукња - код 6866 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 3939 - путер зелена
  Фустан - код 3939 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фармерки - код 4132 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4132 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Фустан - код 9865 - зелена
  Фустан - код 9865 - зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Блуза - код 0055 - зелена
  Блуза - код 0055 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 9. Комплет - код 1512 - кафеава
  Комплет - код 1512 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 9545 - борда
  Фустан - код 9545 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71