Ново -37%

Фустан - код 6364 - кафеава

На залиха
SKU
336676
-37%
Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0588 - бело
  Фустан - код 0588 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Кардиган - код 0372 - пудра
  Кардиган - код 0372 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Кардиган - код 5517 - розова
  Кардиган - код 5517 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 129 - путер зелена
  Фустан - код 129 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 5516 - ментол
  Фустан - код 5516 - ментол
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Фустан - код 940 - путер зелена
  Фустан - код 940 - путер зелена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 7. Маица - код 469 - бела
  Маица - код 469 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Фустан - код 6208 - окер
  Фустан - код 6208 - окер
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Фустан - код 0208 - путер зелена
  Фустан - код 0208 - путер зелена
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 10. Фармерки - код 3553 - небесно сина
  Фармерки - код 3553 - небесно сина
  Најниско ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71