Ново -37%

Фустан - код 6364 - окер

На залиха
SKU
336601
-37%
Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0209 - црвена
  Фустан - код 0209 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Дуксер - код 4400 - 3 - бела
  Дуксер - код 4400 - 3 - бела
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 832 - розова
  Фустан - код 832 - розова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 4. Кардиган - код 1691 - сиво
  Кардиган - код 1691 - сиво
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 5. Фустан - код 958 - окер
  Фустан - код 958 - окер
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Кошула - код 654 - црна
  Кошула - код 654 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Јакна - код 888 - црвена
  Јакна - код 888 - црвена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 8. Комбинезон - код 5623 - путер зелена
  Комбинезон - код 5623 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Најниско ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 10. Фустан - код 958 - путер зелена
  Фустан - код 958 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71