-37%

Фустан - код 6364 - путер зелена

Нема на залиха
SKU
336631
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7793 - зелена
  Фустан - код 7793 - зелена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Фустан - код 5554
  Фустан - код 5554
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Фустан - код 13131
  Фустан - код 13131
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8489 - зелена
  Фустан - код 8489 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Дамска тениска в черно с принт - код 6698
  Блуза - код 6689 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Маица - код 4249 - бело
  Маица - код 4249 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 6121
  Фустан - код 6121
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Тренерки-долен дел - код 6201 - зелена
  Тренерки-долен дел - код 6201 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамски комплект тениска и панталон в широко черно райе - код 5210
  Комплет - код 5210 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 4668
  Фустан - код 4668
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71