-37%

Фустан - код 6364 - темно сина

На залиха
SKU
336691
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8989 - небесно сина
  Фустан - код 8989 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 390 - небесно сина
  Фустан - код 390 - небесно сина
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 3. Фустан - код 371 - небесно сина
  Фустан - код 371 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 324 - тиркизна
  Фустан - код 324 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2500 - небесно сина
  Фустан - код 2500 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Кардиган - код 4446 - виолетова
  Кардиган - код 4446 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 4571 - темно сина
  Фустан - код 4571 - темно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Блуза - код 411 - путер зелена
  Блуза - код 411 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Комплет - код 9955 - окер
  Комплет - код 9955 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Комплет - код 4736 - црна
  Комплет - код 4736 - црна
  Special Price MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 6. Панталони - код 6077 - 6 - сиво
  Панталони - код 6077 - 6 - сиво
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 8384 - путер зелена
  Фустан - код 8384 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Џемпер - код 8780 - бело
  Џемпер - код 8780 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Код 5969 - црна
  Код 5969 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Комбинезон - код 2199 - сиво
  Комбинезон - код 2199 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71