-37%

Фустан - код 6364

Нема на залиха
SKU
336661
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6071
  Фустан - код 6071
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Фустан - код 3982 - кафеава
  Фустан - код 3982 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 5931 - кафеава
  Фустан - код 5931 - кафеава
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 5111 - кафеава
  Фустан - код 5111 - кафеава
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Фустан - код 8989 - окер
  Фустан - код 8989 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Топ - код 167 - сиво
  Топ - код 167 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 0299 - кафеава
  Фустан - код 0299 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Спортски комплет - код 1090 - 4 - црна
  Спортски комплет - код 1090 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Фустан - код 2884 - црна
  Фустан - код 2884 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Фустан - код 9010 - црна
  Фустан - код 9010 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Фустан - код 625 - црвена
  Фустан - код 625 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 5931 - окер
  Фустан - код 5931 - окер
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Блуза - код 41511 - путер зелена
  Блуза - код 41511 - путер зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 3501 - 4 - розова
  Блуза - код 3501 - 4 - розова
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Комбинезон - код 2628 - виолетова
  Комбинезон - код 2628 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71