-44%

Фустан - код 6457 - сиво

Нема на залиха
SKU
350506
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Акрил

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8841 - сиво
  Фустан - код 8841 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 1778
  Фустан - код 1778
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 6166 - сиво
  Фустан - код 6166 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 3352 - сиво
  Фустан - код 3352 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Маица - код 11943 - црна
  Маица - код 11943 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 6213 - цветна
  Фустан - код 6213 - цветна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Фустан - код 1188 - кремова
  Фустан - код 1188 - кремова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Ефирна пола на воали в жълто - код 8023
  Сукња - код 8023 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 0629 - 3 - светло сина
  Блуза - код 0629 - 3 - светло сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Тренерки - код 1236 - црвена
  Тренерки - код 1236 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Спортна туника в черно с Мики Маус - код 202
  Туника - код 202 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 7411 - пудра
  Фустан - код 7411 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 1257 - бела
  Фустан - код 1257 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Свободна дамска туника в черно - код 0420
  Туника - код 0420 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71