-40%

Фустан - код 6619 - борда

Нема на залиха
SKU
338371
-40%
Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5654 - црвена
  Фустан - код 5654 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2258 - црвена
  Фустан - код 2258 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 5848 - 3 - црвена
  Фустан - код 5848 - 3 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 6166 - црвена
  Фустан - код 6166 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 7874 - црвена
  Фустан - код 7874 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Тениска в черно с моден принт - код 2126
  Маица - код 2126 - 2 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Тренерки-долен дел - код 5066 - 1 - црна
  Тренерки-долен дел - код 5066 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Блуза - код 11565 - бело
  Блуза - код 11565 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 1543 - светло сина
  Фустан - код 1543 - светло сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Маица - код 2324
  Маица - код 2324
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Хеланки - код 2142 - 5 - жолта
  Хеланки - код 2142 - 5 - жолта
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Џемпер - код 9266 - црна
  Џемпер - код 9266 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Комплет - код 0931 - црна
  Комплет - код 0931 - црна
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 10. Комплет - код 2234
  Комплет - код 2234
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71