Ново -40%

Фустан - код 6619 - црна

На залиха
SKU
338356
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 7077 - окер
  Блуза - код 7077 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Блуза - код 9867 - црвена
  Блуза - код 9867 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Кардиган - код 6533 - жолта
  Кардиган - код 6533 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 3386 - пудра
  Фустан - код 3386 - пудра
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Блуза - код 875 - пудра
  Блуза - код 875 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Сако - код 4141 - тиркизна
  Сако - код 4141 - тиркизна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Комплет - код 3349 - небесно сина
  Комплет - код 3349 - небесно сина
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 8. Фустан - код 4475 - ментол
  Фустан - код 4475 - ментол
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Блуза - код 0566 - зелена
  Блуза - код 0566 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Кардиган - код 9001 - окер
  Кардиган - код 9001 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71