Ново -40%

Фустан - код 6619 - небесно сина

На залиха
SKU
338416
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 9944 - црна
  Кардиган - код 9944 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 3355-2 - црна
  Фустан - код 3355-2 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 3. Код 4033
  Код 4033
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Комплет - код 557 - бело
  Комплет - код 557 - бело
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 5. Фустан - код 8477 - борда
  Фустан - код 8477 - борда
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Кардиган - код 2278 - црвена
  Кардиган - код 2278 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Панталони - код 788 - кафеава
  Панталони - код 788 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 0014 - кремова
  Фустан - код 0014 - кремова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Јакна - код 4748 - кафеава
  Јакна - код 4748 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Комплет - код 4176 - сиво
  Комплет - код 4176 - сиво
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71