Ново -40%

Фустан - код 6619 - окер

На залиха
SKU
338401
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 132 - кафеава
  Фустан - код 132 - кафеава
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 7723 - црна
  Фустан - код 7723 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Блуза - код 4400 - сиво
  Блуза - код 4400 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Тренерки - код 5504 - 2 - небесно сина
  Тренерки - код 5504 - 2 - небесно сина
  Најниско ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 5. Фустан - код 4467 - шарена
  Фустан - код 4467 - шарена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Комбинезон - код 700 - бела
  Комбинезон - код 700 - бела
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Фустан - код 837 - кафеава
  Фустан - код 837 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 228 - зелена
  Фустан - код 228 - зелена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Кардиган - код 9944 - зелена
  Кардиган - код 9944 - зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Фустан - код 784 - кремова
  Фустан - код 784 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71