-40%

Фустан - код 6619 - путер зелена

Нема на залиха
SKU
338341
-40%
Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0590 - путер зелена
  Фустан - код 0590 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8754 - зелена
  Фустан - код 8754 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 6130 - путер зелена
  Фустан - код 6130 - путер зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 416 - тиркизна
  Фустан - код 416 - тиркизна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Фустан - код 395 - путер зелена
  Фустан - код 395 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0014 - црна
  Фустан - код 0014 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Код 422 - 4 - шарена
  Код 422 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 0055 - зелена
  Блуза - код 0055 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фармерки - код 3646 - сина
  Фармерки - код 3646 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Кардиган - код 4186
  Кардиган - код 4186
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Фустан - код 3982 - небесно сина
  Фустан - код 3982 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 9917 - 3 - бело
  Блуза - код 9917 - 3 - бело
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Комбинезон - код 4455 - ментол
  Комбинезон - код 4455 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 374 - бело
  Блуза - код 374 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Туника - код 5511 - бело
  Туника - код 5511 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71