Ново -40%

Фустан - код 6619 - розова

На залиха
SKU
338431
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 9461 - розова
  Јакна - код 9461 - розова
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 2. Комплет - код 4142-1 - шарена
  Комплет - код 4142-1 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Маица - код 504 - светло виолетова
  Маица - код 504 - светло виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 904 - розова
  Блуза - код 904 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Блуза - код 0566 - сиво
  Блуза - код 0566 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Фустан - код 1230 - жолта
  Фустан - код 1230 - жолта
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Фустан - код 4571 - кремова
  Фустан - код 4571 - кремова
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 8. Фустан - код 820 - окер
  Фустан - код 820 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 2255 - црвена
  Фустан - код 2255 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Маица - код 918 - 5 - црна
  Маица - код 918 - 5 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71