Ново -40%

Фустан - код 6619

На залиха
SKU
338386
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1156 - бело
  Фустан - код 1156 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 5513 - пудра
  Фустан - код 5513 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Сако - код 2911 - црна
  Сако - код 2911 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Хеланки - код 942 - 1 - црна
  Хеланки - код 942 - 1 - црна
  Најниско ден 1.275,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 5. Комплет - код 840 - црна
  Комплет - код 840 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 3636 - виолетова
  Фустан - код 3636 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Маица - код 3597 - путер зелена
  Маица - код 3597 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Блуза - код 2084 - сиво
  Блуза - код 2084 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Блуза - код 145 - црна
  Блуза - код 145 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 10. Фустан - код 029 - портокалова
  Фустан - код 029 - портокалова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71